Kdy obdarovat ženu svého srdce?

Důvodů, proč darovat ženě svého srdce luxusní čokoládů, není nikdy dost. Sv. Valentýn je jen jednou v roce a to je celkem málo. Naštěstí se blíží výjimečný den. Naše ženy budou mít svátek!

Skvělá příležitost k obdarování něčím speciálním. A to nejen od mužů ženám, ale také ženy oceňují své přítelkyně, maminky, dcery, sestry...

Mezinárodní den žen, tzv. MDŽ v Čechách sice na čas získalo pachuť socialistické propagandy, ale jeho kořeny a význam sahají mnohem hlouběji. Rozhodně má smysl zástupkyním něžného pohlaví vyjádřit naši lásku, úctu a uznání za všechno, čím dělají náš svět krásnějším a lepším místem.

Pojďme oslavit ženskost a vše, co přináší. Ať naše ženy mají radost, ať ví, že jsou milované a že si jich vážíme.

 

Jak poděkovat a potěšit?

Klasikou jsou květiny, čokoláda nebo třeba šperk. Jestli chcete zaručeně potěšit, obdarujte své nejdražší ženy v životě čokoládou chocoMe. Můžete tak darovat vše v jednom krásném, voňavém a sladkém balení. Obzvlášť ženské jazýčky ocení luxusní, kvalitní čokoládu s květinovými lístky, se srdíčky, nebo třeba se šupinkami pravého 23karátového zlata. 

Květiny

Stálice, které potěší ženské oko. Některé ženy mají rády oslnivé kytice, některé jsou raději za praktické a trvalejší květiny v květináčích, jiné zase květinu vlastnit netouží. Ale snad každý ženský jazýček i oko potěší kvalitní čokoláda s květinovými lístky. 

Šperk

Chcete vyjádřit své city luxusním dárkem? Víte, že stříbro údajně posiluje ženské principy, jako je např. vnímavost, péče a vše, co souvisí s mateřstvím? Zlato pak podporuje rozhodnost a sebevyjádření. Darujte letos svým drahým polovičkám luxusní čokoládu s jedlým zlatem či stříbrem

Čokoláda

Ženy zkrátka milují čokoládu, a to snad ve všech podobách a příchutích. Právě proto jsme vymysleli už přes 60 miliónů kombinací. Tabulka či luxusní balení pralinek té nejvybranější čokolády a surovin vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.


Chcete vědět víc o tom, proč je více než dobrý nápad darovat ženě čokoládu? Podívejte se na náš článek 5 dobrých důvodů, proč dát ženě čokoládu.

Zpět do obchodu