Kdy obdarovat ženu svého srdce?

Důvodů, proč darovat ženě svého srdce luxusní čokoládů, není nikdy dost. Sv. Valentýn je jen jednou v roce a to je celkem málo. Naštěstí se blíží výjimečný den. Naše ženy budou mít svátek!

Skvělá příležitost k obdarování něčím speciálním. A to nejen od mužů ženám, ale také ženy oceňují své přítelkyně, maminky, dcery, sestry...

Mezinárodní den žen, tzv. MDŽ v Čechách sice na čas získalo pachuť socialistické propagandy, ale jeho kořeny a význam sahají mnohem hlouběji. Rozhodně má smysl zástupkyním něžného pohlaví vyjádřit naši lásku, úctu a uznání za všechno, čím dělají náš svět krásnějším a lepším místem.

Pojďme oslavit ženskost a vše, co přináší. Ať naše ženy mají radost, ať ví, že jsou milované a že si jich vážíme.

 

Jak poděkovat a potěšit?

Klasikou jsou květiny, čokoláda nebo třeba šperk. Jestli chcete zaručeně potěšit, obdarujte své nejdražší ženy v životě čokoládou chocoMe. Můžete tak darovat vše v jednom krásném, voňavém a sladkém balení. Obzvlášť ženské jazýčky ocení luxusní, kvalitní čokoládu s květinovými lístky, se srdíčky, nebo třeba se šupinkami pravého 23karátového zlata. 

Květiny

Stálice, které potěší ženské oko. Některé ženy mají rády oslnivé kytice, některé jsou raději za praktické a trvalejší květiny v květináčích, jiné zase květinu vlastnit netouží. Ale snad každý ženský jazýček i oko potěší kvalitní čokoláda s květinovými lístky. 

Šperk

Chcete vyjádřit své city luxusním dárkem? Víte, že stříbro údajně posiluje ženské principy, jako je např. vnímavost, péče a vše, co souvisí s mateřstvím? Zlato pak podporuje rozhodnost a sebevyjádření. Darujte letos svým drahým polovičkám luxusní čokoládu s jedlým zlatem či stříbrem

Čokoláda

Ženy zkrátka milují čokoládu, a to snad ve všech podobách a příchutích. Právě proto jsme vymysleli už přes 60 miliónů kombinací. Tabulka či luxusní balení pralinek té nejvybranější čokolády a surovin vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.


Chcete vědět víc o tom, proč je více než dobrý nápad darovat ženě čokoládu? Podívejte se na náš článek 5 dobrých důvodů, proč dát ženě čokoládu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení