Neohodnoceno

Černý rybíz sušený mrazem, obalený v borůvkovém jogurtu a bílé čokoládě

O čokoládě

Novinka ve světě Raffinée! Dokonalá smršť ovocné chuti v malém dražé. Neodolatelně svůdná, evokující svěží letní chutě… to vše v nejjemnější bílé čokoládě chocoMe s bourbonskou vanilkou.  Neodolatelná kombinace pro chladnější dny :)

Můžeme doručit do:
1.2.2023
Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: RF113
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Kategorie: Raffinée
Položka byla vyprodána…


Základem této nezapomenutelné chuti je černý rybíz, sklizený časně tak, aby si uchoval svou výraznou chuť. Čerstvé bobulky rybízu jsou pak lyofilizovány, usušeny mrazem, aby si dokonale zachovaly svěží čerstvou chuť, aroma i cenné vitamíny.
K černému rybízu jsme vybrali jemný, krémový borůvkový jogurt a smíchali ho s naší bílou čokoládou ze 100% kakaového másla a bourbonské vanilky. K dokončení symfonie chutí jsme dražé obalili v lyofilizovaném, jemně mletém borůvkovém jogurtu.

Dopřejte si výraznou chuť černého rybízu spolu se sametově jemnou čokoládou.

“Snažili jsme se najít dokonalou kombinaci, která evokuje chuť lesních plodů a zároveň nese znaky značky chocoMe.”
       - Mr. Gábor Mészáros, zakladatel a majitel chocoMe, tvůrce nových kompozic chutí

Složení

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit. 

Bílá čokoláda 28% Mrazem sušené ovoce
Mléčná čokoláda Valrhona 40% Mrazem sušené ovoce

Výživové hodnoty

Energetická hodnota 1939 kJ, 466 kcal
Tuky 31 g
Nasycené mastné kyseliny 19 g
Sachadiry 40 g
z toho cukry 40 g
Bílkoviny 5.3 g
Sůl 0.2 g

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu