Neohodnoceno

chocoMe Petit 9 s oříškovou náplní a GINem

chocoMe rozšiřuje rodinu produktů Petit (čokoládových polštářků) s prvním produktem s alkoholovou náplní v historii značky.

Petit 9 má sametově hladkou čokoládovou náplň s příchutí ginu, která je potažená úžasnou francouzskou tmavou čokoládou.  Aby byla chuť ještě dokonalejší, najdeme zde mimo jiných příchutí také prvky jalovce (bobulí, které dávají ginu jeho chuť) a mauricijské papedy (citrusový plod podobný limetkám). Zatímco předchozí produkty Petit byly nabízeny v krabicích se 21 čtverečky, nové elegantní balení ukrývá 9 křupavých čokoládových kousků. 

Rozměry jsou stejné jako u Raffinée, výška je stejná jako u stávajícího balení Petit 21.

Můžeme doručit do:
27.12.2022
Položka byla vyprodána…
Aktuálně vyrábíme - NEDOSTUPNÉ
Kód: PT906
189 Kč 164,35 Kč bez DPH
Kategorie: Petit 21
Položka byla vyprodána…
chocome petit 9 s cokoladou s ginem 575 1
Novinka

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu