Neohodnoceno

Extáze chutí na 100způsobů

Něžně růžová, krémově bílá, sladce hořká, rozplývající se i křupavá, osvědčené chutě i netradiční ingredience, které zajistí dokonalou extázi chutí!

Můžeme doručit do:
3.3.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: LV103RF401
525 Kč 456,52 Kč bez DPH
Kategorie: Bílá čokoláda

O balíčku

Něžně růžová, krémově bílá, sladce hořká, rozplývající se i křupavá, osvědčené chutě i netradiční ingredience, které zajistí dokonalou extázi chutí!

 

Čím okouzlíte v dárkovém balíčku…? 

Mléčná čokoláda s malinami, ostružinami a srdcem z bílé čokolády vyrobená ze 100% kakaového másla a vanilky Bourbon. Na jazyku zanechá dotek nebesky jemné slasti. Maliny a ostružiny na povrchu čokolády potěší nejen mlsný jazýček. Romantiku završují kandované lístky fialek, které milovala už císařovna Sissi. A úplně nakonec třešnička na zamilovaném dortu - čokoládové srdíčko, které ve všech koutech světa znamená "Miluji tě".

Exkluzivní degustační sada Raffinée. Vybrali jsme to nejlepší z našich čokoládových pralinek, čokoládu hořkou i bílou, křupavé mandle, pekanové ořechy i netradiční ingredience, které zajistí dokonalou extázi chutí.

 

Čím okouzlíte v degustační krabičce Raffinée?

Pekanovými ořechy v mléčné čokoládě, karamelem se špetkou soli a vanilkou Sicilskými mandlemi ve slané blond čokoládě, karamelu a křupavém prášku Lyofilizovanými malinami v bílé čokoládě se špetkou vanilky a malinovými fragmenty Sicilskými mandlemi v mléčné čokoládě s jemnou příchutí bobů Tonka a kakaovým práškem.