Neohodnoceno

Když rozmanitost randí s klasikou

Romantická růžová, svůdně tajemná fialová, sladká bílá i tmavá hořká čokoláda. Rozmanitost čokoládových i ovocných chutí a zároveň střídmá klasika. To je valentýnský balíček pro ty, kteří spíš než experimenty zvolí osvědčenou klasiku…

Skladem (4 ks)
Kód: LV103RF11350PC101
495 Kč 430,43 Kč bez DPH
Kategorie: Hořká čokoláda

O balíčku

Romantická růžová, svůdně tajemná fialová, sladká bílá i tmavá hořká čokoláda. Rozmanitost čokoládových i ovocných chutí a zároveň střídmá klasika. To je valentýnský balíček pro ty, kteří spíš než experimenty zvolí osvědčenou klasiku.

 

Co ukrývá valentýnský balíček…?

Bílou čokoládu s fialkovými lístky, malinami, ostružinami a srdcem z bílé čokolády, vyrobenou ze 100% kakaového másla a vanilky Bourbon. Na jazyku zanechá dotek nebesky jemné slasti. Maliny a ostružiny na povrchu čokolády potěší nejen mlsný jazýček. Romantiku završují kandované lístky fialek, které milovala už císařovna Sissi. A úplně nakonec třešnička na zamilovaném dortu - čokoládové srdíčko, které ve všech koutech světa znamená "Miluji tě".

Čokoládu Valrhona 66%. Klasiku s vyváženou čistou chutí hořké čokolády.

Černý rybíz sušený mrazem, obalený v borůvkovém jogurtu a bílé čokoládě - dokonalou smršť ovocné chuti v malé pralince. Neodolatelně svůdnou, evokující svěží letní chutě… to vše v nejjemnější bílé čokoládě chocoMe s bourbonskou vanilkou. Luxusní kombinace pro chladnější dny :)