1 hodnocení

Mléčná čokoláda s mandlemi, pekanovými ořechy a pistáciemi z Bronte

Speciální teorie čoko-ořechové kompatibility říká: Špičková mléčná čokoláda + výběrové ořechy z různých koutů světa = nezapomenutelný chuťový zážitek. A věřte, že nemusíte být Einstein, abyste na to přišli. Stačí si pořádně kousnout!

 

Prostě si ulomte dílek, vložte na jazyk a chvíli počkejte, než se belgická čokoláda Callebaut rozpustí. Pak lehce skousněte a vychutnejte si tiché křupnutí mandlí, pekanových ořechů a pistácií až se slunné Sicílie.

 

Doporučujeme konzumovat se zavřenýma očima! Jedině tak si vychutnáte všechno, co naše čokolády nabízejí.

 

Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem (>5 ks)
Kód: M104
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
11 CHM Mlecna Cokolada m104
Tip

 

Gastronomický román chutí

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit.

Mléčná čokoláda Valrhona 40% Mandle Pekanové ořechy Pistácie
kakaové boby z Madagaskaru Mandle Pekanové ořechy Pistácie

 

Hmotnost: 100 g čisté mléčné čokolády + posyp
Rozměry krabičky: 270 × 100 × 11 mm


Výživové hodnoty

Energetická hodnota 2502 kJ, 602 kcal
Tuky 44 g
Nasycené mastné kyseliny 20 g
Sachadiry 39 g
z toho cukry 35 g
Bílkoviny 10.6 g
Sůl 0.05 g

 

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu