Neohodnoceno

Mléčná čokoláda s pekanovými ořechy, karamelovými pastilkami a mořskou solí s vanilkou Tahiti

Ona nedala dopustit na sladké, on vždycky sáhnul raději po něčem slanějším. Skoro už to vypadalo, že se nikdy neshodnou, až jim přišel do cesty tenhle klenot.

 

Dokonale uhlazený podklad z mléčné čokolády si zamilovala na první zakousnutí, úhledně vyrovnané pekanové ořechy zase uhranuly jeho. Nad karamelovými pastilkami se rozplývali oba, a když na závěr přišly krystalky mořské soli, co chutnají po vanilce, byli v tom až po uši.

Můžeme doručit do:
1.2.2023
Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 50F119
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Kategorie: Mléčná čokoláda
Položka byla vyprodána…

Gastronomický román chutí

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit.

Mléčná čokoláda 40% Pekanové ořechy Karamelové pastilky Mořská sůl s vanilkou z Tahiti
Mléčná čokoláda 40% Pekanové ořechy Karamelové pastilky Mořská sůl s vanilkou z Tahiti

 

Hmotnost a velikost: 50 g čisté mléčné čokolády + posyp
Rozměry krabičky: 110 × 110 × 11 mm


Výživové hodnoty

Energetická hodnota 2425 kJ, 583 kcal
Tuky 42 g
Nasycené mastné kyseliny 22 g
Sachadiry 41 g
z toho cukry 39 g
Bílkoviny 8.8 g
Sůl 0.05 g

Získaná ocenění

chocoMe opakovaně získává ceny v nejprestižnějších gastronomických soutěžích.  Krabičky chocoMe bodují na designových soutěžích. Uvidíte, že vybalování čokolád se pro vás stane nebezpečně návykovým rituálem.

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu