Neohodnoceno

Mléčná čokoláda s vanilkou Bourbon, mandlemi ve skořici a cukru a kávou Yirga

Znáte ten pocit, když nejjemnější mléčná čokoláda pohladí vaše chuťové pohárky a rozplynou se vám na jazyku? A co kdybychom k němu přidali ještě něco nečekaného? Zrnka etiopské kávy Yirga vnesou do kompozice zajímavý kontrapunkt plný energie a vášně. Ale to stále není všechno. Jako by se čokoláda nemohla rozhodnout mezi svou temnou a světlou stránkou, přichází protiklad v podobě bourbon vanilky. A nakonec? Mandle ve skořicovo-cukrové krustě, které chuťový koncert uzavřou rozverným křupnutím. 

Můžeme doručit do:
15.2.2023
Položka byla vyprodána…
Aktuálně vyrábíme - NEDOSTUPNÉ
Kód: 50K106
139 Kč 120,87 Kč bez DPH
Kategorie: Mléčná čokoláda
Položka byla vyprodána…

Složení

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit. 

Mléčná čokoláda 40% Vanilka Bourbon Mandle ve skořici a cukru Mletá zrnka kávy
Mléčná čokoláda 40% Vanilka Bourbon Mandle ve skořici a cukru Kávová zrna

Výživové hodnoty

Energetická hodnota 2310 kJ, 555 kcal
Tuky 38 g
Nasycené mastné kyseliny 20 g
Sachadiry 42 g
z toho cukry 40 g
Bílkoviny 9.7 g
Sůl 0.05 g

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu