Neohodnoceno

Degustační balíček 3v1

Zcela nová exklusivní řada Raffinée 3 přináší něco nečekaného. Úplně nové chutě k vyzkoušení. Sada Raffinée 3 obsahuje 3 druhy ořechů ve spojení s nečekaným couverture. Vyzkoušejte jejich delikátní chuť! 

Můžeme doručit do:
12.12.2022
Skladem (>5 ks)
Kód: RF301
399 Kč 346,96 Kč bez DPH
Kategorie: Raffinée

Sicilské mandle obalené mandlovou polevou, potažené nepálskou timurovou paprikou

Křupavá struktura mandlí Tuono ze Sicílie je vyvážena jemností mandlové polevy. V chuťových tónech ucítíte jemný grapefruit a Timurský pepř z Nepálu.

 

V další krabičce jsou ukryté lískové oříšky Piemonte potažené mléčnou čokoládou s příchutí lískových ořechů a mučenkovou ovocnou polevou.

Čerstvě pražené lískové ořechy z Piemonte jsou pokryty dvojitou krustou. Nejprve jsme ji obalili směsí lískooříškové pasty a mléčné čokolády. Na samém povrchu najdete čerstvou vrstvu polevy připravené z exotického mučenky. Dokonalé spojení delikátních chutí.

 

Třetí dobrotou v krabičce jsou sicilské mandle obalené tmavou čokoládou a yuzu. 

Ploché křupavé sicilské tuonské mandle obalené dvojitou krustou. První vrstva z hořké čokolády z Madagaskaru. Druhou vrstvu tvoří výtečný yuzu couverture.

 

Dopřejte si něco opravdu výjimečného. Vyzkoušejte degustační sadu Raffinée 3!

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy! 

 

Zpět do obchodu