Neohodnoceno

Střední čokoládový balíček

Zapomeňte na karafiáty, ženám chutná čokoláda! 

Čokoláda prý dokáže v člověku vyvolat stejné pocity štěstí a euforie, tak proč ji nevyužít k oslavám Mezinárodního dne žen. 

Můžeme doručit do:
8.3.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 636
850 Kč 739,13 Kč bez DPH
02 CHM Balicek stredni
Akce Novinka Tip

Čím poděkujete v tomto balíčku?

Mléčnou čokoládou s malinami, jahodami, brusinkami a srdcem z bílé čokolády. Poctivá vrstva 40% mléčné čokolády se rozplývá jako hřejivé objetí, lyofilizované maliny, jahody a brusinky jsou sladké jako med.

Hořkou čokoládou s kandovanými lístky fialek, pistáciemi z Bronte a višněmi. Na sametově jemnou 66% hořkou čokoládu Callebaut jsme kousek po kousku vyskládali smaragdově zelenkavé pistácie, které dovážíme až ze sicilského městečka Bronte. 

Malinami sušenými mrazem obalené v bílé čokoládě. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější maliny a usušili je mrazem. Jedině tak si totiž zachovají nejen barvu, ale také chuť, aroma a dokonce i cenné vitaminy. Obalili jsme je v bílé čokoládě ze 100% kakaového másla a bourbonské vanilky a navrch přidali pár malinových fragmentů. 

Sicilskými mandlemi ve slané blond čokoládě, obalené v křupavém prášku. Několikanásobný vítěz čokoládového klání a láska na první křupnutí. To jsou mandličky ve slané blond čokoládě. Sicilské mandle, nejprve obalené v jemném křupavém prášku, poléváme blond čokoládou, do které přidáváme Guérande sůl.

 

Ruční výroba

Čokoláda je vyrobena podle tradičních postupů. Je výsledkem ruční práce lidí, kteří do každé tabulky vkládají 100 % svých zkušeností a lásky k tomuto sladkému řemeslu.