Neohodnoceno

Velikonoční čokoláda bílá

Limitovaná edice Velikonoční ručně vyráběné chocoMe čokolády.

  • bílá čokoláda s minimálním množstvím 34% kakaového másla
    (bez palmového oleje a stužených tuků)
  • NOVINKA liofylizované kostičky jogurtu s borůvkami
  • zlaté vajíčko z hořké čokolády Valhrona 66% obsahu kakaa
Položka byla vyprodána…
Úspěšně vyprodáno
Kód: 50H103
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Kategorie: Tabulky čokolády
Položka byla vyprodána…
660 bez textu cut
Novinka Tip

NOVINKA, kterou byste určitě měli ochutnat!
Borůvky jsou v bílé čokoládě samy o sobě neskutečně dobré. V kombinaci s jogurtem a hořkou čokoládou Valhrona jejich chuť ještě více vynikne.
 
Mrazem sušené kostičky jogurtu s borůvkami, 34% vysoce kvalitního kakaového másla, zlaté vajíčko z hořké čokolády Valhrona (66% obsahu kakaa).

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy!