1 hodnocení

Exkluzivní záležitost: Degustační sada Raffinée

Vychutnejte si hned 4 různé příchutě čokoládových pralinek chocoMe. Vybrali jsme do ní to nejlepší – čokoládu hořkou i bílou, křupavé mandle, pekanové ořechy i trochu netradiční ingredience, které zajistí dokonalou extázi chutí. Nevíte, kterou krabičku Raffinée vybrat? Sáhněte po této exkluzivní degustační variaci! 

 

V degustační krabičce Raffinée na vás čekají:

  • Pekanové ořechy v mléčné čokoládě, karamelu se špetkou soli a vanilkovým práškem
  • Sicilské mandle ve slané blond čokoládě, karamelu a křupavém prášku
  • Lyofilizované maliny v bílé čokoládě se špetkou vanilky a malinovými fragmenty
  • Sicilské mandle v mléčné čokoládě s jemnou příchutí bobů Tonka a kakaovém prášku

 

 Hmotnost: 160 g

Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem (>5 ks)
Kód: RF401
399 Kč 346,96 Kč bez DPH
Kategorie: Raffinée
Exkluzivní záležitost: Degustační sada Raffinée
Tip

Ručně vyráběné čokolády chocoMe

Čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou.

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

Čokolády

Dokonalý celek, který si zamilujete

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek.

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku.

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy!

Čokolády

pribeh4-min

Zpět do obchodu