Horká čokoláda chocoMe: hřejivá dobrota, které podlehnete

Pokud se hrdě hlásíte k milovníkům klasické čokolády, tak není sebemenších pochyb, že se zamilujete i do omamné chuti horké čokolády chocoMe. Lahodného nápoje, který vám dopřeje nezapomenutelné hřejivé pohlazení.

 

Neodolatelné kombinace chutí

Naše čokolády se vyznačují originalitou, ruční výrobou, nejlepšími surovinami z různých koutů světa a jedinečnými kombinacemi chutí. U čokoládových vloček chocoMe, z nichž si během chvilky vytvoříte vynikající horkou čokoládu, tomu není jinak. 

Dopřát si tak můžete třeba pořádně okořeněnou hořkou čokoládu se skořicí, hřebíčkem a muškátovým oříškem. Pokud dáváte přednost mléčné čokoládě, pak jistě potěší výborná kombinace se slaným karamelem. Jestli však máte raději ostřejší dobroty, potom určitě vyzkoušejte vločky z hořké čokolády s chilli kořením. Variant máme hodně, rozhodně máte z čeho vybírat.

 

Víte, že má čokoláda spoustu výhod?

Kromě toho, že obsahuje hodně antioxidantů, tak hlavně skvěle chutná a má úžasné protistresové účinky. Už pár doušků horké čokolády vyvolává pocit štěstí a klidu a vykouzlí spokojený úsměv na rtech. Navíc vás povzbudí a dodá energii.

Pokud jste tedy mlsoun mlsavá, sáhněte po ní a dopřejte si kouzelné chvíle plné harmonie a pohody. Nebudete litovat. Naopak, nikdy jich nebudete mít dost a budete chtít stále více takových momentů.

 

Jak ji připravit? Snadno…

… a hlavně rychle. Připravit si šálek lahodné horké čokolády chocoMe vám totiž zabere jen pár minut. K její přípravě potřebujete pouze 2 ingredience – mléko a jednu z variant chocoMe čokoládových vloček. Pro plnou a nezapomenutelnou chuť vám bude na 250 ml horkého mléka stačit 25 g vybraných vloček, které do něj jemně zamíchejte. Toť vše! Jednoduché, že? :-)

 

Vychutnejte si vynikající horkou čokoládu, která vás doslova ohromí, a užívejte si báječné chvíle pohody v pohodlí domova.

 

 

Zpět do obchodu