Neohodnoceno

Hořká čokoláda s malinami a růžovými lístky

O čokoládě

Někdo to rád hořké… Nebo ne? S touhle kráskou totiž nikdy pořádně nevíte, na čem jste. Na první ochutnání se ponoříte až po uši do 66% hořké belgické čokolády, kterou mrknutím oka vystřídají sladké maliny. Ty mají za sebou proces tzv. lyofilizace neboli sušení mrazem. Díky této unikátní metodě si zachovávají původní barvu, všechny vitaminy a chutnají přesně tak, jako byste je právě utrhli v lese. Sladkou společnost jim dělají kandované lístky francouzských růží, které nejenže chutnají stejně tak báječně, jako voní, ale spolu s malinami vytvářejí dokonale růžovou harmonii, která potěší i vaše oči.

Hmotnost a velikost: 100 g hořké čokolády + posyp
Rozměry krabičky: 270 × 100 × 11 mm

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: V121
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Kategorie: Hořká čokoláda
Položka byla vyprodána…

Složení

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit.

 

Hořká čokoláda Valrhona 66% Mrazem sušené ovoce Kandované lístky růží
kakaové boby z Madagaskaru Mrazem sušené ovoce Kandované lístky růží

Výživové hodnoty

Energetická hodnota 2168 kJ, 522 kcal
Tuky 35 g
Nasycené mastné kyseliny 21 g
Sachadiry 39 g
z toho cukry 36 g
Bílkoviny 7 g
Sůl 0.01 g

 

 

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy!