Mlsejte jen samé dobré věci

Podlehli jste dokonalé chuti čokolády? Propadli jste jí natolik, že bez ní nemůžete a ani nechcete být? Nedivíme se… Nás její kouzlo a lahodná chuť též uhranula, a proto už pěknou řádku let vyrábíme čokolády a různé dobroty z ní ručně podle tradičních postupů a s maximální péči a láskou. A jelikož jsme přesvědčeni, že každičký milovník sladkých dobrot si zaslouží mlsat to nejlepší, v našich čokoládách najdete jen ty nejkvalitnější suroviny, které nám naše matička Země nabízí.

Ingredience z různých koutů světa

Přiznáváme se, jsme vybíraví a vůbec se za to nestydíme. Myslíme na každý detail, a tak vybíráme do našich čokolád to nejlepší z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

Čokoládový základ dovážíme z vyhlášené čokoládovny Callebaut, jež je největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. Její čokoláda je považována za nejlepší v Belgii, proto rozhodně v našich výrobcích nesmí chybět.

Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti. S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

Palmáč ani lepek však nečekejte

O tom, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, není pochyb. Proto ho v našich čokoládách rozhodně nenajdete. Stejně tak i lepek a jiné levné náhražky – v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

Báječnou chuť čokodobrot si tedy užijí vegetariáni, celiaci i BIO příznivci.

 

V každém sladkém kousku si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. Stačí ochutnat, a už nikdy nebudete mít dost!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení