Mlsejte jen samé dobré věci

Podlehli jste dokonalé chuti čokolády? Propadli jste jí natolik, že bez ní nemůžete a ani nechcete být? Nedivíme se… Nás její kouzlo a lahodná chuť též uhranula, a proto už pěknou řádku let vyrábíme čokolády a různé dobroty z ní ručně podle tradičních postupů a s maximální péči a láskou. A jelikož jsme přesvědčeni, že každičký milovník sladkých dobrot si zaslouží mlsat to nejlepší, v našich čokoládách najdete jen ty nejkvalitnější suroviny, které nám naše matička Země nabízí.

Ingredience z různých koutů světa

Přiznáváme se, jsme vybíraví a vůbec se za to nestydíme. Myslíme na každý detail, a tak vybíráme do našich čokolád to nejlepší z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

Čokoládový základ dovážíme z vyhlášené čokoládovny Callebaut, jež je největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. Její čokoláda je považována za nejlepší v Belgii, proto rozhodně v našich výrobcích nesmí chybět.

Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti. S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

Palmáč ani lepek však nečekejte

O tom, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, není pochyb. Proto ho v našich čokoládách rozhodně nenajdete. Stejně tak i lepek a jiné levné náhražky – v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

Báječnou chuť čokodobrot si tedy užijí vegetariáni, celiaci i BIO příznivci.

 

V každém sladkém kousku si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. Stačí ochutnat, a už nikdy nebudete mít dost!

 

 

Zpět do obchodu