Neohodnoceno

Lískové ořechy Piemonte v mléčné čokoládě se skořicí

Smyslná skořice, prvotřídní čokoláda a lískové ořechy, které ve světě jen těžko najdou konkurenci. Kombinace, která potěší i ty nejrozmlsanější milovníky sladkých pochutin a nadchne každého, kdo není velkým fanouškem klasických tabulkových čokolád. Zabaleno v exkluzivní krabičce a ověnčeno řadou ocenění tvoř…

Můžeme doručit do:
2.3.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: RF103
239 Kč 207,83 Kč bez DPH
Kategorie: Raffinée

O čokoládě

Smyslná skořice, prvotřídní čokoláda a lískové ořechy, které ve světě jen těžko najdou konkurenci. Kombinace, která potěší i ty nejrozmlsanější milovníky sladkých pochutin a nadchne každého, kdo není velkým fanouškem klasických tabulkových čokolád. Zabaleno v exkluzivní krabičce a ověnčeno řadou ocenění tvoří ideální pozornost pro milovanou osobu nebo jen výjimečnou dobrotu, kterou si můžete dopřát s těmi, které máte rádi. A věřte nám, že jak jednou ochutnáte, už se jich nebudete chtít nikdy vzdát.

Hmotnost: 120 g

Složení

Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit.

 

Mléčná čokoláda Valrhona 40% Lískové ořechy Piemonte
Mléčná čokoláda Valrhona 40% Lískové ořechy Piemonte

Výživové hodnoty

Energetická hodnota 2466 kJ, 594 kcal
Tuky 46 g
Nasycené mastné kyseliny 17 g
Sachadiry 33 g
z toho cukry 30 g
Bílkoviny 10.7 g
Sůl 0.21 g

Získaná ocenění

chocoMe opakovaně získává ceny v nejprestižnějších gastronomických soutěžích.  Krabičky chocoMe bodují na designových soutěžích. Uvidíte, že vybalování čokolád se pro vás stane nebezpečně návykovým rituálem.