Neohodnoceno

Velikonoční čokoláda hořká

Limitovaná edice Velikonoční ručně vyráběné chocoMe čokolády.

  • hořká čokoláda s minimálním množstvím 66% kvalitního kakaa
  • liofylizované půlky višní
  • zlaté vajíčko z hořké čokolády Valhrona 66% obsahu kakaa
Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 50H101
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Kategorie: Tabulky čokolády
Snímek obrazovky 2021 03 09 v 11.55.10
Novinka Tip

Specifická chuť višní zabalená do vynikající hořké čokolády Vás naladí na chvilky věnované jen Vám. Zastavit se a potěšit se jejich provokující chutí.
 
Mrazem sušené půlky višní, 66% vysoce kvalitního kakaa, zlaté vajíčko z hořké čokolády Valhrona (66% obsahu kakaa).

Ručně vyráběné čokolády nejvyšší kvality

Díky kombinaci těch nejlepších surovin (prolink na suroviny) vytváříme čokolády, které si zamilujete. Čokolády a různé dobroty z ní vyrábíme už pěknou řádku let ručně podle tradičních postupů a s maximální péčí a láskou. 

 

Palmáč ani lepek u nás nečekejte

V každém sladkém kousku chocoMe si vychutnáte ty nejlepší produkty z přírody a jejich nevídané kombinace, které jsou zárukou perfektního propojení chutí. 

 

Není pochyb, že palmový olej neprospívá nám ani naší planetě, proto ho v našich čokoládách nenajdete. Stejně tak ani lepek a jiné levné náhražky v chocoMe prostě nemají sebemenší šanci.

1

 

Dokonalý celek, který si zamilujete

 

Při výrobě čokolád myslíme na každý detail, proto vybíráme přísady z více než 20 zemí světa, 5 kontinentů a nejproslulejších lokalit. Díky tomu si můžete vychutnávat dokonalý celek, který si zamilujete.

 cokolady-1

 

Čokoládový základ dovážíme z čokoládovny Valrhona, která je vyhlášená svou kvalitou. Mimochodem, úžasně jí to ladí s mrazem sušeným ovocem, které tak neztrácí své přirozené vlastnosti, nebo třeba s kávovými zrny z Etiopie, čokoládou z Madagaskaru, pistáciemi z Bronte, lískovými ořechy z Piemontu, mandlemi ze Sicílie nebo dokonce s černou solí z Tahiti

 

S čokoládami chocoMe doslova obletíte svět.

 1920px_cocoapod_cutlass 

Čokoláda, která dobývá svět

Naším cílem je vytvářet pro vás chuťově dokonalou čokoládu, která nemá mezi ostatními srovnání. Při její výrobě si dáváme záležet na každém detailu od prvotní myšlenky, přes suroviny až po designovou krabičku. 

 

Splňte si svůj čokoládový sen díky chocoMe i vy!