Neohodnoceno

Velký čokoládový balíček

Zapomeňte na karafiáty, ženám chutná čokoláda! 

Čokoláda prý dokáže v člověku vyvolat stejné pocity štěstí a euforie, tak proč ji nevyužít k oslavám Mezinárodního dne žen. 

Můžeme doručit do:
8.3.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 639
1 200 Kč 1 043,48 Kč bez DPH
02 CHM Balicek velky
Akce Novinka Tip

Čím poděkujete v tomto balíčku?

Hořkou čokoládou bez posypu. Hořká čokoláda se 66% kakaa - Valrhona. Valrhona je to nejluxusnější čokoládové potěšení přímo z Francie, jejíž čokoláda má dlouholetou tradici a to již od roku 1922. 

Hořkou čokoládou s růžovými lístky, brusinkami, bronzovými srdíčky a velkým srdcem z bílé čokolády. Kandované lístky růží, luxusní hořká čokoláda Valrhona, mrazem sušené ovoce, srdce z jemné bílé čokolády. Každá ze surovin je sama o sobě námětem na gastronomický román. Pocházejí z těch nejproslulejších lokalit.

Mléčnou čokoládou s malinami, jahodami, brusinkami a srdcem z bílé čokolády. Poctivá vrstva 40% mléčné čokolády se rozplývá jako hřejivé objetí, lyofilizované maliny, jahody a brusinky jsou sladké jako med.

Petit 21 - polštářky tmavé čokolády plněné marakujou a černý sezamem. Čtverečky mléčné čokolády s náplní z karamelu, tropického ovoce a černých sezamových semínekPasta je vyrobená z karamelu a tropického ovoce. Tato náplň je promíchána s černými sezamovými semínky a to celé je ukryto ve 40% mléčné čokoládě.

Degustační sadou Raffinée. Vychutnejte si hned 4 různé příchutě čokoládových pralinek chocoMe. Vybrali jsme do ní to nejlepší – čokoládu hořkou i bílou, křupavé mandle, pekanové ořechy i trochu netradiční ingredience.

 

Ruční výroba

Čokoláda je vyrobena podle tradičních postupů. Je výsledkem ruční práce lidí, kteří do každé tabulky vkládají 100 % svých zkušeností a lásky k tomuto sladkému řemeslu.